Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Tipy na vánoční dárky pro ženy

Tipy na vánoční dárky pro ženy

Tak jsem tady, abych vám dala nějaké tipy na vánoční dárky pro ženy. Je nad slunce jasné, že žena ve vašem životě, si zaslouží to nejlepší, ať už se jedná o dceru, manželku, přítelkyni, sestru nebo nejlepší kamarádku. Vzhledem k tomu, že asi neexistuje univerzální dárek pro všechny, snažila jsem se vybrat pro každou ženu něco, v různých cenových relacích a doufám, že vyberete pro ženu vašeho života ten nejlepší vánoční dárek.

Vybrala jsem dárky pro milovnice vína, knih, pro nadšenkyně krásy, pro ženy, které milují oblečení, šperky a doplňky nebo zimní sporty. Pokud neznáte přesný vkus ženy na vůně, neriskujte. To samé se týká krémů na obličej a různých masek. Vaše žena může být na některé druhy krémů alergická, a to by asi nebylo to pravé. Pokud chcete koupit ženě kabelku, určitě kupte koženou kabelku. A vůbec nemusí být značková.

Vánoční dárky pro ženy – milovnice vína

Darujte členství ve Vinařském klubu Říčansko! Hlavním klubovým cílem je zajistit pravidelný přísun vín z Vinařství  Nešetřil až k vám domů do Říčan a nejbližšího okolí. Vína dle vašeho výběru z nabídky vám přivezou v bedýnce 1x měsíčně a ještě obdržíte 20% slevu. Už je volných pouze 17 členských míst, tak si musíte pospíšit.

Pro nadšenkyně krásy

Vánoce s módou

Kabelek není nikdy dost

Módní doplňky pro ženy

šperkem ženu neurazíš

 

Vánoční dárky pro ženy, které milují pohodlí

Pro ženy sportovkyně

Je vaše žena romantička?

Pro ženy, které rády čtou

Vánoční poukaz na osobního stylistu

A pokud chcete vaší ženě, dceři, kamarádce, mamince, sestře, ale i babičce chcete udělat opravdu radost, kupte jim poukaz na osobního stylistu nebo na make-up konzultaci s ukázkou jak se jednoduše a rychle nalíčit. Nejjednodušší je koupit voucher v určité částce a vaše obdarovaná si pak sama vybere, co by chtěla nejraději – nákupy, organizaci šatníku, konzultaci jak se oblékat, nebo se nechat nalíčit.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *