Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Tipy a triky na kruhy pod očima (5+1)

Jestli tedy někdo má zkušenosti s kruhy pod očima, tak jsem to fakt já (foto1 – jo, fakt jsem to já). Potýkám se s nimi odjakživa. Rady jako hodně pít, spát, nekouřit a nepít kafe, atd.jsem všechny vyzkoušela. (Tedy skoro všechny – kafe a cigaretku jsem nedokázala). Určitě to ale chce hydratovat nejen zevnitř, ale i zvenku. Nepodařilo se mi zatím ty kruhy vyzmizíkovat úplně, ale je to o 100% lepší. Ještě k tomu jsem to fotila já sama ráno mobilem, když jsem se líčila. Takže fakt žádná retuš.

 

Tip č. 1

Použijte červený korektor (obr. 2). Nemáte-li ho po ruce vezměte červenou nebo oranžovou rtěnku. Zní to divně, ale červená nebo oranžová tmavou neutralizuje a ve spojení s korektorem funguje mnohem lépe než korektor samotný.

Tip č. 2

Použijte 2 korektory – tmavší a světlejší. Tmavší naneste na váčky pod očima, opticky je zmenší (pokud je máte) a světlejší na tmavé kruhy.

Tip č. 3

Světlejší korektor nenanášejte jen na oblast kruhů pod očima, ale rozmažte ho do ztracena  ve tvaru trojúhelníku spojujícího vnější a vnitřní koutek oka a křídlo nosu.

Tip č. 4

Teď použijte rozjasňovač, který naneste přímo do rýhy kruhu pod očima.

Tip č. 5

Bílou tužkou nebo tužkou v tělové barvě udělejte malé tečky ve vnitřním koutku oka a lehce rozetřete.

Nakonec lehce celou pleť přepudrujte a je hotovo.

A pouze pro vás 1 speciální tip na prodloužení řas.

Naneste jednu vrstvu řasenky, pak si vezměte čistou spirálku na řasy a několikrát jí jemně přejeďte vatový tamponek. Přetřete řasy a fixujte další vrstvou řasenky. Vatové nitky se na řasy chytnou, a ty se tak prodlouží.
Máte i vy nějaké speciální triky?

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *