Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Tajné stylingové tipy pro oživení šatníku

Na novou sezónu je zbytečné si kupovat vše nové, když můžeme náš šatník zmodernizovat za pár korun (nebo i zadarmo) a s minimem úsilí. Určitě najdete doma pásek nebo dlouhou šálu. Pokud nemáte, tak si ho kupte. Třeba 6/ tenhle semišový. Pak navštivte galanterii a kupte si kovové knoflíky (25 ks za 165,50), třeba 4/ tady. Vezměte svůj kabát, přešijte knoflíky, přepásejte páskem a buď na něj můžete připnout 1/ tuhle brož za 123,- nebo si přes něj hoďte 5/ tenhle kožešinový límec za 553,-. Váš kabát bude vypadat jako nový a ještě luxusnější. Kožešinový límec, brož i pásek navíc můžete využít i na jiné oblečení. Můžete jimi ozdobit svetr nebo halenku.

O roláku pod halenkou jsme určitě již mluvily. Halenku nechte na roláku rozepnutou, zastrčte do sukně nebo kalhot a vyhrňte  rukávy. Rukávy od roláku nechte vykukovat. To samé můžete udělat obráceně a se svetrem. Dlouhé manžety od halenky nechte koukat pod svetrem. Pokud ji nemáte, tak si kupte 3/ tuhle v HM. Stojí tedy 799,-, ale je fakt dobrá.

Když už budete v té galanterii pro knoflíky, tak si tam kupte 2/ tyhle bambulky. Dvě stojí 41,- a ozdobte jimi kabelku.

No a máte hned nový outfit. Stačí být trochu kreativní. Máte také nějaké dobré nápady o které byste se se mnou podělily?

oziveni-outfitu

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *