Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Stylové pánské kabáty pro muže

V neděli prý skončí léto. Pokud tomu tak opravdu je, máte nejvyšší čas obohatit svůj šatník o nějakou podzimní/zimní bundu nebo kabát. Bundy a kabáty se stanou v následujících měsících zkrátka nutností. V této sezóně je velký výběr. O pánských podzimních trendech jsem psala na blogu pánské podzimní trendy.  Během chladnějších měsíců je dobré připravit se na různé změny počasí a to je o vrstvení, protože prostřednictvím vrstvení se udržujete v teple. Přes sako je nejlepší kabát v neutrální barvě, jako je např. černá, šedá nebo tmavě modrá. Můžete také vyzkoušet tolik moderní kostku nebo vzor rybí kost.

Módní typy pro muže

Nejdůležitější je správná velikost. Dobře padnoucí kabát vám dobře sedí v ramenou, ramenní švy kopírují okraj ramen, rukávy přesahují rukávy saka/svetru a umožní vám volný pohyb. Klasický kabát je nejlepší z vlny nebo v kombinaci vlna a kašmír v délce nad kolena. Kabát, který bude přiléhavý, vypadá lépe a ještě vás více zahřeje než kabát, který vám bude velký. Pánové, kteří mají trochu bříško se vyhnou kapsám na břiše.
Nezapomeňte také na kožené bundy nebo kabáty. Kůže je nejen módní, ale i nadčasová. Přes koženou bundu si můžete obléci v chladnějším počasí i vestu.
Kabát GANT G1. WOOL CASHMERE COAT
černý vlněný kabát Selected Homme Cevent
černý kožený křivák Selected Homme
Tommy Hilfiger - KabátMango Man - Kabát Rizoaren
Casual Friday - Kabát


Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *