Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Soutěž o manuál „Základy šatníku“ zdarma

Nedávno si mě jedna klientka stěžovala, že ve všech časopisech jsou hubené modelky a měla pravdu. Ale jak jsem již několikrát opakovala: „Každá žena může být šik“.

Takže: Na fotkách vidíte jednu a tu samou modelku. Jeden z outfitů vůči své postavě nevychytala. Ten, kdo první napíše správně, ve kterém outfitu šlápla špatně a proč, dostane ode mne manuál „Základy šatníku“ v hodnotě 1 500,- zdarma. A pokud pošlete fotografii (stačí z mobilu) své postavy, dostanete k tomu zdarma tipy,  co nosit a čeho se vyvarovat pro vaši postavu na míru.

Už se těším

Renata

Sdílejte

6 comments

  1. Myslim, ze prvni outfit je spatne. Snerovaci boty zkracuji nohy, delka a strih satu postave nelichoti, kabelka je mala vzhledem k proporcim postavy.

    1. Je mi líto, ale ne. Máte pravdu, že šněrovací boty zkracují nohy, ale ne když mají otevřenou špičku. Kabelka by mohla být větší, to máte pravdu a mohla by být delší, aby neupozorňovala na bříško. Délka, vzhledem k jednotné barevnosti šatů, nevadí. Ale není tento outfit nejhorší. Nicméně děkuji moc za Váš názor.

  2. Je to poslední outfit. Délka trička a uzavřený kulatý výstřih dělá modelce silnější trup. K tomuto typu kalhot by se mi líbila v pase projmutá košile. Výstřih do V případně nezapnout nějaký knoflík a délku k rozkroku.

    1. Jolanko, určitě by outfit vypadal ještě lépe, kdyby byl výstřih do „V“, tak jak říkáte. Délka trička je v pohodě. Ale nejhorší je dvojka s lodičkovým výstřihem. Děkuji za komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *