Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Oblečení na zahradní party, Co si obléknout ?

Oblečení na zahradní party

Ahoj všichni, nevím, jak vám, ale mě jde už to horko docela na nervy. A podle předpovědí ještě pár dnů nám toto počasí vydrží. Nicméně toto počasí je jak stvořené pro zahradní párty a ty se fakt se množí jak houby po dešti. Takže dotazy mít klientů a klientek co si mají na zahradní párty obléci se množí také. Samozřejmě záleží na stylu akce. U akcí „HOGO FOGO“ je většinou dán dress code. Ale většina zahradních párty se nese v uvolněném duchu. Co si vezmeme na sebe na grilovačku s kamarády také neřešíme. Takže se podíváme co na sebe na takovou klasickou průměrnou hezkou a příjemnou zahradní párty. Úplně nejdůležitější jsou boty. Je dobré vědět, že vysoké podpatky zcela určitě nejsou nejlepší nápad. Nechcete se bořit do trávníku a mít váš podpatek celý zelený. Elegantní boty bez podpatku, sandálky bez podpatku nebo na platformě budou to správnou volbou. Určitě nezapomeňte na klobouk (kdy jindy ten velký slamák konečně vytáhnout, ne?), sluneční brýle a nějaký šátek přes ramena (večer by přeci jen mohlo být chladněji). Jediné, co já osobně bych vynechala je tmavé oblečení. Je léto, slunce a to přeje světlým barvám. Psaníčko s dlouhým popruhem bude skvělým doplňkem. Dlouhý popruh vám umožní mít volné ruce, když budete popíjet šampaňské. A jaké jsou největší trendy vzorů? Podívejte se.

Proužek
Pro zahradní párty není nic jednoduššího než stále módní klasický proužek. Ať už si vyberete námořnický, černobílý nebo barevný, chybu neuděláte. Pruhy zkrátka nestárnou.

Bílo-modrý pruhovaný overal s dlouhými zvonovými rukávy AX Paris
Answear - ?aty VIOLET KISSPuntík

Jste romantička? Jděte do puntíků. K romantickým puntíkovaným šatům obujte tenisky. Ideální kombinace na párty a nebudete se bořit do trávy. Klidně mohou být i letní – barevné. Pokud jsou vaše šaty černobílé puntíkaté, nezapomeňte je oživit třeba barevným páskem nebo barevnou kabelkou.
Květiny

Potisky květin jsou na letní párty krásné. Zapadnete do zelené trávy jako rozkvetlá louka. Velikost květinového potisku si veberte podle vaší postavy. Čím jste vyšší, tím si můžete dovolit větší potisk. Bez velkého snažení budete elegantní a trendy.

Fialové květované šaty Dorothy Perkins
žluté květované maxišaty s volány VILA Tetri
Desigual - ?aty Rouses
Chcete být za tygřici a nepřehlédnutelná? To se vám podaří v outfitu se zvířecím vzorem. Mimochodem – módní trend tohoto vzoru bude pokračovat i na podzim. Tak pokud máte odvahu?Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *