Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Proměna od hlavy až k patě.

Toužíte po změně? Chcete novou image? Pak jste tu správně. Pomocí nového střihu vlasů, líčení a outfitu podtrhneme Vaši osobnost a zvýrazníme vaše přednosti.

Jak už asi víte, tak jsem si ke stylingu ještě udělala vizážistický kurz. Ale pořád mi to připadalo málo. Tak jsem hledala ještě nějakou šikovnou kosmetičku, kadeřnici, pedikérku a manikérku. No ten, kdo mě zná, ví, že to se mnou není jednoduché a hned tak s něčím nejsem spokojená. Buď je to drahé nebo nesplňují moje nároky anebo to jsou nafrněné a namyšlené fifleny (to fakt nesnáším). No a světe div se! Našla jsem super partu mladých holek, které pracují ve studiu Eve. Samozřejmě jsem je nejprve osobně vyzkoušela. Na kosmetice jsem si nechala od Moniky udělat obočí a omladit pleť (nějaký nový přístroj)– super. Manikuru zvládla Evička absolutně profesionálně (miluji laky Opi a Orly). Nechala jsem si dát klasiku červený lak, ale pokukovala jsem tam i po jednoduchých ozdobách. Po pedikůře u mojí jmenovkyně Renatky moje nohy běhaly samy.  I kadeřnice jsou velmi šikovné a nebojí se udělat změnu. A tak slovo dalo slovo a navázaly jsme, my ženské, spolupráci.

Teď jsme schopny Vám udělat proměnu od hlavy až k patě. Kosmetika, líčení, pedikůra, manikůra, styling – vše pod jednou střechou a za super peníze.

www.studio-eve.cz

www.osobni-stylista.cz

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *