Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Proč si muži rvou všechny své věci do kapes a nechtějí nosit tašku?

Nemohli byste mi pomoci zodpovědět otázku: Proč si muži rvou všechny své věci do kapes a nechtějí nosit tašku? Skoro všichni mí klienti i kamarádi mají plné kapsy klíčů, mobilů a pod. a vehementně se taškám brání. Ať je to ředitel, manažer, podnikatel, zaměstnanec, dělník, student nebo důchodce (hi hi) mi přijde na schůzku s narvanými kapsami. Potřebovala bych pochopit důvod, abych vás pánové tohoto zlozvyku mohla zbavit. Zdá se vám to zženštilé? Překáží vám to? Fakt nevím. Tak mi napište jak to vidíte Vy.

Sdílejte

10 comments

  1. pánská kabelka ale přeci nemusí až tak moc připomínat tu dámskou. Třeba fotobrašny a uznávám, že se cenově vyrovnají těm dámským kabeklám se zvučnou nálepkou, ale prostě.. brašna nemusí být jak ta na nářadí a ani jako psaníčko do divadla..

  2. Přítel nosí menší sportovní tašku přes rameno a vypadá to fakt dobře Emotikona smile takže rozhodně to není jen záležitost dam a že z kalhot mi kapsář nic nevezme?? Myslím že mnohem snadněji než ze zapnuté tašky přes rameno:)

  3. Na rovinu! Chci mít ty věci u sebe… z tašky je může někdo vzít nebo tašku čím menší tím hůře.. někde ztratit.. praktická stránka ne módní.. ale někdy je to fakt moc.

  4. Každá kapsa ma svoji kontrolní úlohu. Mobil, peněženka, klíče a vstupní karty 🙂 kabelku bych musel 7x kontrolovat. Navíc zeptejte se kdo z mužů je stastny když ma cokoliv hledat v kabelce manželky 🙂

    1. Každá kapsa i ve vaší tašce může mít svoji úlohu. A muži jsou určitě pořádnější než ženy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *