Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Valentýn, přitažlivá v každém věku a nejen na Valentýna

Valentýn

Valentýn je za dveřmi a my všechny chceme vypadat v tento den (a nejen na tento den) sexy a přitažlivě. První, co bych ráda zmínila je, že vypadat a cítit se sexy není ani o věku a ani o postavě. Jestli si myslíte, že sexy je úzká krátká minisukně, vypasované tričko s hlubokým výstřihem a vysoké podpatky, tak se mýlíte. Udělala jsem krátký výzkum mezi svými mužskými kamarády ve věku 40 let a více a zde je výsledek:

1/ Ukažte své ženské křivky. Beztvaré, ale ani příliš obepínající oblečení není sexy.
2/ Neukazujte příliš mnoho své kůže. Soustřeďte se pouze na jednu oblast svého těla. Výstřih a ještě holá záda je moc. Udržujte trochu tajemství a neodhalujte všechno
3/ Nesmí být vidět, že jste stála hodiny před zrcadlem.
4/ Nikdy nenoste podpatky ve kterých nemůžete skoro chodit. Lépe vypadá jistá, sebejistá a přirozená chůze než když vrávoráte na vysokých podpatcích (I když podpatky jsou samozřejmě sexy)
5/ Makeup musí být lehký. Rudá rtěnka v kombinaci s černými očními stíny fakt ne. Soustřeďte se buď na oči nebo rty.
6/ Muži si chtějí pohladit vaše vlasy a ty musí být na dotyk příjemné. Příliš mnoho gelu nebo laku na vlasy to znemožní.
7/ Správné módní doplňky udělají outfit sexy. Přidejte několik uvolněných ženských doplňků –šátek okolo krku, něžné šperky .
8/ Zkuste kašmírový svetřík nebo měkké pletené šaty. Jejich načechraná struktura bude vyzývat k tomu, aby vás partner obejmul.

Být sexy je mnohem víc než úzké džíny a ženské podpatky. Buďte sebejistá, elegantní, laskavá, zábavná a trochu tajemná. To dělá sexy ženu v každém věku.
červené pouzdrové šaty AX Paris
 
Gino Rossi - Lodi?ky Fiorita
Světle rrůžové psaníčko MISSGUIDED
Chanel Chance Eau Tendre toaletní voda pro ženy 150 mlSdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *