Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Pohodlné a stylové domácí oblečení

Pohodlné a stylové domácí oblečení

Pohodlné, ale přitom stylové domácí oblečení je velmi důležité. Domácímu oblečení byste měli věnovat pozornost. Chápu, že doma nebudeme chodit v šatičkách a v podpatcích a pánové v obleku. Ale přece nemusíme chodit doma v roztrhaných teplácích a flekatém tričku. Věřte mi, že když si i na doma pořídíte hezké a pohodlné oblečení, budete se cítit mnohem lépe a atraktivněji, což oceníte nejen vy, ale i vaši spolubydlící.

Šatník na doma

Šatník na doma by měl být pohodlný, ale měli byste v něm vypadat a cítit se dobře. Velmi často, když jdu dělat šatník ke klientům, se mi stává, že mi říkají: „Jé Renatko, tohle tričko mi nechte aspoň na zahradu a tyhle tepláky taky“ (tričko i tepláky jsou roztrhané). Následuje můj dotaz: „Vy v tomto oblečení sekáte zahradu a ryjete záhony? Pokud ano, tak si je nechte, ale pokud v tomto oblečení pouze chodíte po zahradě, tak jej vyhoďte“.  Protože jaký je důvod, abyste doma chodili neupravení a v roztrhaných věcech? Podle mě mohou být ty důvody pouze dva. 1/ Chci abych se co nejdříve svému partnerovi, partnerce zošklivila. 2/ Nevážím si sám (sama) sebe. Jaké domácí oblečení si tedy vybrat?

Při výběru domácího oblečení se držte několika kritérií:

  • Domácí oblečení musí být z příjemného materiálu. Nejlepší je bavlna nebo některé moderní materiály, které odvádí pot a jsou měkoučké a příjemné na tělo.
  • Musí vám to v domácím oblečení slušet a musíte se cítit pohodlně. Volte střihy podle vaší postavy. Upnuté leginy doporučuji nahradit volnějšími nohavicemi i volnějším tričkem. Pořiďte si k teplákům a tričku i hezkou mikinu, která vás večer u televize zahřeje.
  • Nezapomeňte na hezkou domácí obuv, nebo pokud chodíte doma bosy, tak na hezké ponožky
  • Zvolte si barvu, kterou máte ráda a která vás uklidňuje. Já třeba vybírám oblečení na doma v pastelové růžové, ale dobré jsou všechny barvy, které vám sluší a vyvolávají ve vás pocit domova

Uvidíte, že se v krásném domácím oblečení budete cítit lépe, ať už jste maminka na mateřské, podnikatelka, manažerka nebo prodavačka. Teplo a pohodlí domova si v domácím oblečení užijete. 

Domácí komplet Carlee modrý

TOP 5 produktů podle HEURÉKY

 
 Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *