Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Pánové, zamrzl vám styl? Jak to poznáte a co s tím?

Pánové poznejte svůj styl

Jak to poznáte?

1/ Celý život si kupujete stejné džíny – Ať je to, jak je to. Není na čase změnit střih nebo barvu? I když jste třeba stále stejně štíhlí, jsme v jiném století pánové

2/ S žádným kusem vašeho oblečení se nemůžete rozloučit a máte plnou skříň. Tak proč si přece kupovat něco nového? To, co se nosilo před 5ti lety se fakt nenosí. Vyhoďte nebo darujte všechno, co je nějak poškozené, nemoderní nebo vám je malé či velké.

3/ Všechny košile, které vlastníte jsou vlastně stejné. Zkuste si koupit košili s jiným límcem. Třeba bez límečku se stojáčkem.

4/ Každý pes jiná ves. Vaše oblečení nelze dohromady kombinovat. Máte skříň plnou nesourodých kousků.

5/ Kdy jste naposledy změnili účes? Není váš účes stejný jako jste nosili na střední?

6/ Nosíte stále stejný střih oblečení? Vaše postava se pravděpodobně alespoň trochu změnila a vy byste měli přizpůsobit střihy oblečení vaší postavě.

7/ Každý zná váš šatník nazpaměť. Stále nosíte stejné oblečení a sory, ale nudíte.  Zaktualizujte svůj šatník. Kupte si nové tričko, které vypadá jinak než těch 10, které už máte ve skříni.

8/ Vaše barvy v šatníku s oblečením jsou jenom černá, bílá a modrá. Vystupte z komfortu bezpečí a přidejte alespoň trochu barvy. Letos je módní třeba žlutá. Zkuste třeba žluté tričko s límečkem.

9/ Jak je to dlouho, co jste nezměnil parfém? Udělejte malý krok a vyzkoušejte od stejné značky jiný , který je vaší toaletní vodě podobný.

A co s tím?
Poznali jste se? Pak je na čase přehodit výhybku. Udělejte první krok a vystupte ze ze svého pohodlného stylu. Nejlepší, co můžete udělat je svěřit se do odborných rukou. Nechce se vám? Pinterest, Facebook a Instagram o módě není jen pro ženy. Podívejte se a kopírujte. Nebo si ukradněte styl hvězd. Která hvězda má podobnou postavu jako vy? A je mnoho dalších způsobů jak vypadnout ze stylu starých kolejí.

Ale ten nejlepší je, když mi zavoláte!

 

 Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *