Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Pánové, odstartujte jaro!

Teploty venku nám pomalu začnou stoupat. Vzpomínáte na loňské léto? Na ta hrozná vedra?  V našich klimatických podmínkách jsme na taková vedra nebyli ani my a ani náš šatník vloni připraven. Letos to můžeme napravit a udržet si styl, i když budou teploty stoupat. A čím je nejlepší odstartovat?

Přidejte do svého šatníku bílé džíny. Jsou nadčasové a univerzální  a určitě by neměly ve vašem šatníku chybět. Hodí se jak do kanceláře, tak na víkend. Protože jsou v neutrální barvě, můžete je lehce kombinovat  s vašimi dalšími kousky v šatníku. Můžete k nim vzít košili s kravatou, tričko barevné nebo bílé, košili bez kravaty a  doplnit lehkým blazerem nebo tenkým svetrem, který si hodíte přes ramena. Na nohy si vezměte tenisky (klidně i barevné),  mokasiny  nebo klasické hnědé kožené polobotky. Jo a nezapomeňte doma sluneční brýle. Příklad outfitu a kde co koupit? No tady pod článkem.

1/ Bílé džíny HM   2/ Polo tričko Zara   3/ Sluneční brýle Polaroid   4/ Tenisky Lacoste   5/ Neviditelné ponožky   6/ Blazer Mango

bílé džíny2

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *