Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Overal (kombinéza) pro každou ženu

Overal (kombinéza)

Ahoj všem, omlouvám se za delší přestávku, ale byla jsem nachytat nové módní trendy v Paříži, ale o tom někdy jindy.
Miluju overal. Víte proč? Overal kombinéza, má absolutně nejjednodušší módní styling. To máte stejné jako šaty. Taky jednoduché. Ale podle mě je mnohem těžší vybrat šaty, které vám opravdu sluší, než vybrat overal ve kterém budete vypadat dobře. A overal zkrátka vypadá trendy. Já osobně se v overalu cítím mnohem lépe než v šatech. A overal se hodí pro každou postavu a můžete ho nosit ať vám je 15 nebo 60 let.
Pokud máte postavu „Hruška“, doplňte overal páskem, který zvýrazní váš štíhlý pas a přes overal hoďte delší košili nebo vestu bez rukávu a samozřejmě nechte rozepnuté. Pokud ještě u rozepnuté košile vyhrnete rukávy, každý se za vámi otočí. Jste malá? Volte overal s výstřihem do „V“. Máte postavu „Jablko“ (větší bříško), vyberte si overal s jemným řasením v přední části. Upozorňuji s jemným a nikdo nepozná, kde začíná řasení a kde bříško. Pokud máte tento typ postavy, pravděpodobně máte hezké nohy a tak vám nic nebrání, vzít si overal s krátkými nohavicemi. Máte úzká ramena? Vyberte si overal s lodičkovým výstřihem. Ramena se opticky rozšíří a váš zadek bude vypadat menší.
Nepřežeňte to s doplňky. Kombinéza je sama o sobě dost výrazná. Stačí třeba jen hezký náramek. Podívejte se Dámské náramky Heuréka   Raději se také vyhněte velkým vzorům a pozor na materiál, ať se nelepí na tělo. Nezapomeňte si přečíst více o módě v našem internetovém magazínu o módě pro muže i ženy Magazin-Moda.cz .

Pruhovaný overal Sasha
Bílý overal Dinah s topem ve volném designu
Skládaný overal s opaskem
Overal Naomi s pruhy a zavinováním
Bílo-modrý pruhovaný overal s dlouhými zvonovými rukávy AX Paris
Tmavě modrý overal s odhalenými rameny Dorothy Perkins


Sdílejte

1 comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *