Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Osobní stylista pro muže-dárkový poukaz

Vánoční dárkový poukaz na osobního stylistu pro muže

Myslíte, že vánočním dárkovým poukazem módního stylisty neuděláte muži radost? Hluboce se mýlíte. Většina mužů totiž chce vypadat dobře a líbit se, ale nejsou ochotni se tím zabývat a nedej bože jít courat po obchodech. Když totiž chlap vypadá dobře (a je najedený), tak se i cítí dobře. Možná váš mužský objekt netouží vypadat stylově, ale určitě nechce vypadat, jako by právě vstal z postele.

Mužský styl nakupování

Říká se, že většina mužů nesnáší nakupování, ale vlastně to není pravda. Oni nesnáší courání po obchodech. Samotný proces nákupu jim nevadí. Muži jsou totiž lovci, takže jejich postup je ulovit(koupit), zabít (zaplatit) a sníst (obléci se). Muži chodí nakupovat cíleně: Jde koupit svetr a hotovo. Žena bere nakupování (většinou) jako společenskou událost. Proto většinou společné nakupování muže a ženy končí hádkou a muž je po 20ti minutách otrávený.

Důvody, proč najmout osobního stylistu pro muže

Díky osobnímu stylistovi je nakupování příjemné a efektivní.

Důvod č. 1 – Osobní stylista pro muže vám ušetří peníze

Zkušený osobní stylista (to jsem jako já) ví, kde mají kvalitní, ale ne drahé oblečení. Módní stylista identifikuje mužův styl, rozumí jeho typu postavy, takže vybere ty správné položky, které si muž přidá do svého šatníku. Už nebudou muži viset ve skříni kalhoty nebo svetr, který mu nesedí. Muž bude mít v šatní skříni oblečení, které mu bude slušet a bude ho opravdu nosit. A v konečném důsledku vám i muži ušetřím peníze.

Důvod č. 2 – Ušetřím váš čas a nervy

Žádné bloumání po obchodech kde a co mají. Já vím, kde jsou ty nejlepší obchody, kde obléknu muže od hlavy až k patě. Vím, jak vybudovat základy šatníku, které potřebujete, ať už jste manažer nebo počítačový mág.

Důvod č. 3 – osobní stylista muže oblékne podle typu postavy

Osobní stylista ví, co jaké postavě sluší a v čem vypadá dobře. Vím, jak schovat bříško, jak se obléci, abyste vypadal vyšší, jaký styl oblečení vám rozšíří ramena a jaké kalhoty vás opticky prodlouží. Doporučím vám takový střih oblečení, že už budete vždy vypadat dobře. Druhotný benefit? Zvýší se mužské sebevědomí. A souhlasíte s tím, že sebevědomí může pomoci obchodnímu a osobnímu úspěchu?

A jak koupit vánoční dárkový poukaz pro muže? Zkrátka zavolejte 724707254 nebo pošlete email: info@osobni-stylista.cz

Malá ukázka, co by v pánském šatníku nemělo chybět

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *