Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Jak omládnout o 5 let?

Jak omládnout, mládí a krása

Všichni stárneme. Je to jedna ze spravedlivých věcí na tomto světě. Pravda. někdo stárne rychleji a někdo pomaleji.Ve skutečnosti bychom měly věk přijmout a užívat si každý den.

Čím jsme ale starší, tím jsme konzervativnější. Jak velmi často říkám a píšu: „Vystupte ze své komfortní zóny!“ Vaše vlasy, make-up i šatník musí fungovat dohromady. Dejte vale jasně modrým očním stínům, které jste nosily v osmdesátých letech. Vraťte hodiny o trochu zpět modernějším oblečením, barvou a střihem vlasů. Podívejte se na

pár triků osobního stylisty.

1/ Myslete mladě. Pokud si budete připadat stará, budete tak i vypadat. Zapomeňte větu: „V mém věku si to už nemohu dovolit“. (Nikdo na vás nechce, abyste nosily minisukně pod zadek). Sledujte trendy a nejen v módě a kosmetice, ale i v ostatních oblastech.

2/ Vynechte extrémní barvu vlasů a zvýrazněte svoji přirozenou barvu a lesk. Do blonďatých vlasů ať vám kadeřnice přidá trochu zlatavého odstínu. Vlasy, které jsou příliš tmavé vypadají nepřirozeně. Přidejte do vlasů kapku oleje. Hned budou lesklejší. Vyměňte kadeřnici ke které chodíte již 10 let a upravuje vám vlasy stále stejně. Nebojte se!

3/ Nosíte brýle? Pokud ne, možná byste měly, ať zbytečně nemžouráte a nevytváříte si vrásky. A také noste co nejvíce sluneční brýle. Ty správné a moderní obroučky vám uberou věk.

4/ Začněte používat korektor. Proč má každý vidět, vaše kruhy pod očima? Korektor použijte do vnitřních koutků očí, okolo nosních dírek a na vnější koutky rtů. Sjednocená a zářivá pleť vám ubere hned nějaké ty roky.

5/ Padají vám víčka? Řešením je vystínování oka. Světlejší stín podél řas a tmavší těsně nad záhybem očního víčka.

6/ Jak stárneme, klesají nám tváře (zemská přitažlivost). Začněte používat na lícní kosti růžovou tvářenku.

Styl oblečení

7/ Přidejte do svého šatníku něco nečekaného – ležérního a moderního. Třeba koženou bundu křiváka nebo džínsku, kterou oblečete přes dámské šaty a místo lodiček obujte tenisky.

8/ Věkem jsou rty stále tenčí. Začněte používat světlejší trochu lesklé rtěnky.

9/ Čím jste starší, tím je vaše pokožka sušší. Začněte používat lehčí make-up. Make-up by měl být tekutý a jeho krycí schopnost by měla být střední. Intenzivně krycí přípravky vám vrásky spíše přidají než uberou. Opatrně s pudrem. Pravděpodobně jej vůbec nepotřebujete.

10/ Nezapomeňte na obočí. S rostoucím věkem obočí řídne. Správně tvarované obočí vám dokáže ubrat pár let. Pro doplnění barvy obočí si zvolte tóny v přirozené barvě vašich vlasů. Jednodušší je vykreslit obočí očními stíny než tužkou.

Lancome Rozjasňující make-up Teint Miracle SPF 15 (Bare Skin Foundation) 30 ml 04 Beige Nature
Maybelline Fit Me! korektor odstín 10 Light 6,8 ml
Dior Neutrální paletka očních stínů Eye Reviver (Illuminating Neutrals Eye Palette) 9,4 g 002
Astor Trio tvářenka Skin Match (Blush) 8,25 g 002 Peachy Coral
Lumene Tekutý rozjasňovač Midnight Sun (Invisible Illumination Instant Illuminizer) 15 ml
Yves Saint Laurent Vernis A Lavres Rebel Nudes dlouhotrvající rtěnka a lesk na rty v jednom odstín 201 Dewy Red 6 ml
Nuxe Huile Prodigieuse multifunkční suchý olej na obličej, tělo a vlasy 50 ml
Makeup Revolution Sada na úpravu obočí Brow Amplification
 
Bullboxer - Boty
Puma - Boty Suede Heary Safari Wn's
Mango - Kožená bunda
Růžové sluneční brýle MISSGUIDED
 Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *