Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Dámské náramky, jak a s čím nosit

Dámské náramky

Moje milé klientky a čtenáři, tak doufám, že už nebude problém doplnit vaše módní outfity, které dáváme společnými silami dohromady, těmi správnými stylovými dámskými náramky. Jak víte, skoro vždy jsme měly problém najít v obchodech ať již internetových nebo kamených ten správný Dámské náramky Heuréka. Buď se nám zdály předražené, nebo se nám dámské náramky, které jsme viděly, nelíbily. Má trpělivost přetekla a řekla jsem si, že to zkusím. ANO, otevřela jsem internetový obchod s náramky. Asi nejsem normální, co? V mém věku si takhle komplikovat život. Ale co, jak vždycky říkám já, jako osobní stylista, móda je hra a život konec konců taky.

Náramky E-shop

Takže se podívejte, jak se vám náramky líbí, a kdybyste chtěly něco speciálního, tak řekněte nebo napište a já se je pokusím sehnat. Budu moc ráda, když mi i napíšete, jak se vám webové stránky líbí, jestli byste něco změnily, upravily nebo přidaly. Co vám mohu zaručit je, že tyto dámské náramky jsou módní a stylové a cenově výhodné. Tyto dámské stylové a módní náramky osobně vybírám. Snažím se, aby byly cenově dostupné, protože móda se mění a já bych chtěla abychom byly vždy trendy.Jo, webová adresa je: Damske-Naramky.cz . Naleznete zde i trochu historie náramků a všeobecné rady jak a k čemu nosit dámské kožené náramky, dámské kovové náramky nebo i dřevěné náramky.

Víte, že náramky nosila i Kleopatra a nosí je i královna Alžběta.

S těmito dámskými módními náramky budete vždy stylové a trendy. Nemusíte se bát mít více náramků na jedné ruce nebo je nosit dohromady s hodinkami. Když si vyberete hodně barevné náramky, snažte se jednu z barev na náramku zopakovat ve svém outfitu. A teď jestli chcete, tak se podívejte k jakému oblečení jsem některé stylové dámské náramky vybrala. Už se moc těším, až mi napíšete vaše poznatky do komentářů.
Mějte se hezky a užívejte krásného počasí.

Vrstvený dámský náramek
Bílo-modré dámské pruhované polo tričko GANT
Tommy Hilfiger New Penny Kalhoty Bílé
Guess Penelope Mini Cross body kabelka Bílá
dámský náramek, koženy a stylový
Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *