Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Módní trend podzimu 2019 – nabírané rukávy

Módní trend podzimu 2019-nabírané rukávy

Jedním z nejvýraznějších módních trendů podzimu 2019 jsou nabírané, tzv. puff rukávy.  Tento velmi ženský trend nabíraných rukávů, které zvýrazňují ramena je inspirován sedmdesátkami.  Puff, balónové nebo nabírané rukávy, je jedno jak je nazveme, je výrazný módní trend, který je dobrý v tom, že již nepotřebujete vymýšlet nic jiného. Stačí si vzít k halence, košili nebo svetru, která má puff rukávy, džíny a tenisky a zajímavý outfit je na světě. Nabíraná ramena se nosí i na šatech, kterým dodají šmrnc. Nejlépe vyniknou tyto nabírané rukávy u halenek, košil nebo šatů se čtvercovým výstřihem. A nebojte se, tento trend bude módní i na jaře 2020.

Pro jaký typ postavy se nabírané rukávy hodí

Nabírané rukávy se hodí prakticky pro každý typ postavy. Záleží pouze na tom, jak moc nabírané rukávy budou. Pokud máte široká ramena, určitě vyzkoušejte pouze jemně nabírané rukávy. Naopak, pokud máte úzká ramena a široké boky, nebojte se hodně výrazných ramen. Opticky vaši postavu vyváží a vaše boky budou vypadat užší. Pozor si také dejte, pokud jste malá a drobná, aby vás výrazná ramena nepohltila.

Tipy jak nabírané rukávy nosit a s čím je kombinovat

1/ Myslete na proporce. Nabírané rukávy můžete mít v různých velikostech. Raději začněte s menšími rukávy. Dejte si také pozor, pokud máte krátké ruce. V tom případě rukávy vyhrňte, nebo si vyberte tříčtvrteční rukávy.

2/ Přemýšlejte o tom, co ještě máte na sobě. Pokud chcete na rukávy opravdu upozornit, zkombinujte je s úzkou sukní nebo s úzkými kalhoty. Pokud chcete vyvážit vaše proporce a zdůraznit štíhlý pas, zkombinujte halenku, košili, top nebo svetr  s puff rukávy se sukní do „Áčka“ a robustními teniskami, nebo se širokými kalhoty s vysokým pasem a botami na podpatku. Šaty udělají takovéto rukávy hned zajímavější.

3/ Zbytek svého oblečení nechte jednoduchý.

Možná bude potřeba trochu experimentovat než najdete kombinaci, která vám bude vyhovovat. Tak co? Vyzkoušíte tento módní trend?

OBJECT Halenka noční modrá
Glamorous - ?aty
Pepe Jeans - Halenka Caroline x Dua Lipa[
Jacqueline de Yong - Halenka
IVYREVEL Koktejlové šaty černé
Button Up Puff Sleeve Square Neck Top
Keyhole Back Leg-of-mutton Sleeve Mock Tee
Módní trend podzimu, Square Neck Self Belted Ruffle Hem Dress
Puff Sleeve Pocket Patched Button Up DressSdílejte

1 comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *