Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Magazín Móda v novém designu

Magazín móda

Magazín móda najdete v novém designu a nejen to. Náš online časopis je nyní mnohem přehlednější a v jednodušším designu. Byli jste zvyklí zde nacházet nejnovější stylovou pánskou a dámskou módu. To zde budete nacházet i nadále. Ale protože dotazy našich čtenářů  zajímalo, kde jsou jaké akce a výprodeje,  budeme vás v Magazínu móda také hodně informovat o tom, kde jsou jaké zajímavé nabídky pánského a dámského oblečení. Jakmile budeme vědět, kde probíhají jakékoliv výprodeje a slevy nejen na oblečení, ale i na módní doplňky, obuv nebo kabelky, budete první, kdo se o těchto zajímavých akcích dozví.

 

 

Co si ještě v Magazínu móda přečtete

Uvnitř Magazínu módy  najdete nejnovější módní trendy pro muže i ženy všech věkových kategorií.  Nemusíte už běhat po obchodech. Všechny zajímavé akce naleznete v naše online časopise.  Najdete zde tipy na nejlepší obchody, kde můžete nakoupit to nejlepší módní a stylové oblečení v různých cenových hladinách. Víte, že na Zootu probíhá velký výprodej, že na Bibloo je mid season sale? Stačí na Magazínu móda rozkliknout akční banner a jste tam.

Proč číst Magazin móda

Magazín móda vás seznámí se všemi novými módními trendy nejen pro ženy, ale i pro muže.  Nevíte  co nosit v létě?  Nejste si jistí, co si obléci na danou příležitost, jaké se budou v létě nosit barvy? To vše se dozvíte v našem online časopisu v novém designu.  Přečte si třeba  trendy barvy léto 2019  Jsme tu od toho, abychom vám pomohli orientovat se ve světě módy a stylu, protože víme, že oblečení a to jak vypadáte je důležité, abyste nejen dobře vypadali, ale i se dobře cítili.

Vaše nápady a připomínky

Budeme rádi za veškeré vaše konstruktivní připomínky k našemu online časopisu. Vaše zpětná vazba, zda se vám náš Magazín móda v novém designu  líbí, je pro nás velmi důležitá a předem děkujeme za vaše podněty a další nápady. Uložíte-li si Magazín móda na horní lištu, budete nás mít hezky po ruce.

Samozřejmě to, že je náš online časopis neznamená, že končí blog osobního stylisty. Zde i nadále budou pro vás připraveny rady a porady, jak se oblékat a skrývat vaše nedostatky a zvýrazňovat vaše přednosti.

Hezké skoro letní dny!

 

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *