Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Která žena nemiluje boty?

Letní trendy boty

Protože sluníčko a teplo je tady, nadešel čas si nějaké ty letní botky koupit. Ale než se rozhodnete které, určitě vám přijde vhod, když se blíže seznámíte s klíčovými trendy. Jedna špatná zpráva. Ty botičky, které se vám tak líbí na hlavním obrázku, ty jsou nejlevnější tak okolo 10ti tisíc. Tak jsem se vám snažila najít podobné v přijatelnější cenové relaci. Další špatná zpráva je, že těch hezkých letních bot je fakt málo. Ještě tak na internetu. Ale kupujte boty, aniž byste je vyzkoušely, že? Jestli víte o nějakém dobrém obchodě na boty, který není předražený, boty jsou pohodlné a ještě k tomu hezké, sem s ním.
Nejvíce se nosí pantofle s uzavřenou nebo otevřenou špičkou vyšívané a třeba doplněné mašlí. Je jedno, zda na podpatku nebo bez. Jsou táák pohodlné. Meze se ve stylu bot nekladou ani extravaganci a nosí se i gumové pantofle, které jste dříve nosily jen k vodě. Bílé lodičky nebo kotníčkové boty, které byly ještě před rokem faux paux jsou letos in. Tenisky si vyberte na platformě, prodlouží vám nohy. A když budou vyšívané, tím lépe. Sandálky si kupte zavazovací okolo kotníku, neuděláte chybu. I nadále se nosí látkové sandálky a Espadrilky. Pantoflíčky s průhlednými pásky vypadají zatraceně sexy. Zajímavé mi přišly lanové sandále a jako bonus jsem přidala hodinky, které mají místo pásku stuhu. Ty si můžete vyrobit i doma a krásně vám ozdobí zápěstí.

1/ Topshop   2/ Uterque   3/ Mango   4/ Zara   5/ Pull and Bear   6/ Bershka   7/ Sinsay   8/ lanové sandály   9/ Dorothy Perkins   10/ HM

 11/ HM hodinky

boty léto 2017

Tommy Hilfiger žabkySdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *