Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Kosmetický organizér

Nejlepší kosmetický organizér

Kosmetický organizér je základní vybavení každé moderní stylové ženy (ano muži mají jiné organizéry, nás :)). Než budeme vybírat ty nejlepší organizéry na kosmetiku:

1/ Vyhraďte prostor na kosmetiku. Pokud chcete zachovat kvalitu, účinnost a trvanlivost kosmetických produktů, neumisťujte výrobky do špatně větraných koupelen nebo na přímé sluneční světlo. Ideální je si vytvořit prostor na kosmetiku v místě, kde je i denní světlo. Pak se vám totiž nestane, že budete přelíčená. Pokud vám prostor dovolí, úplně nejlepší je, si pořídit toaletní (kosmetický) stolek.

2/ Vyházejte veškerou starou kosmetiku s prošlou lhůtou. Neexistuje absolutně žádný důvod, abyste si nechali kosmetiku , která by mohla potenciálně podráždit nebo pleť nebo oči.

3/ Seskupte kosmetiku podle kategorií – líčení očí, laky na nehty, make-upy, rtěnky, štětce na líčení ……..

Kosmetické stolky

Kosmetický stolek nemusí být nákladná záležitost a líčení je mnohem pohodlnější, když u něj sedíte.

stolek na kosmetiku
kosmetický stolekOrganizér na kosmetický stolek

Produkty, které nejčastěji používám, umisťuji na kosmetický stolek. Nejvíce se mi osvědčil vícepatrový kosmetický organizér, ale ani ostatní kosmetické organizéry nejsou špatné.

kosmetický organizér
organizér na kosmetiku
Kosmetický organizér

Kosmetický organizér do zásuvky toaletního stolku

Do zásuvek kosmetického (toaletního) stolku si pořiďte průhledný organizér. Organizéry vám pomohou seskupit produkty podle druhů a také se vám kosmetika nikam nezakutálí. Průhledné organizátory jsou lepší, protože hned na první pohled vidíte, co v zásuvce máte.Zrcadlo s policí

Pokud vám to prostor nedovoluje, tak určitě si můžete pořídit alespoň zrcadlo s policí. Vedle zrcadla si dejte závěsnou polici, abyste produkty, které používáte denně, měla vždy při ruce. Pod zrcadlo zavěste zavírací skříňky. Zavírací proto, aby se vám na produkty, které nepoužíváte denně neprášilo a vypadá to lépe. Pro produkty, které nepoužíváte tak často, můžete využít i závěsný organizér na dveře. Šikovné jsou také pojízdné průhledné kontejnéry, které opět vybavíte vhodnými organizéry

>

Tipy na organizéry pro jednotlivé kosmetické produkty

Jednotlivé oční stíny můžete ukládat i do zásobníků na kostky ledu. Štětce a houbičky ukládejte do speciálních držáků určených k danému výrobku.

kosmetické laky
držák na houbičku kosmetikySdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *