Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Jakou podprsenku pod jaký vršek?

Podprsenky

Víte jakou podprsenku pod jaký top nebo halenku? Taky si někdy nejste jistá jakou podprsenku pod jaké dámské šaty ?  Tak jsem si řekla, že takový malý průvodce podprsenek vám třeba pomůže. Samozřejmě je více variant, ale já vám přináším ty ideální možnosti, kdy nechcete, aby byla podprsenka vidět. Samostatnou kapitolou je neviditelné podprsenky, které mě fakt zaujali, ale ještě jsem je nezkoušela. Podprsenka je prý vhodná i pro velká prsa. Tak to by mě fakt zajímalo. Máte s těmito podprsenkami někdo nějaké zkušenosti? Budu ráda za vaše komentáře.

neviditelná podprsenka

1/ Myslíte si, že pod bílý průsvitný vršek patří bílá podprsenka? Tak to fakt ne! Ideálním řešením je T-shirt podprsenka v tělové barvě.

2/ Špagetová ramínka – nenechte prosím vykukovat zapraná ani gelová (ta zkrátka vyhoďte) ramínka od vaší podprsenky. Pokud máte krásná prsa, nemusíte mít samozřejmě podprsenku vůbec, ale kupte si alespoň kryty bradavek. K dostání jsou hedvábné a silikonové. Nedá se říci, které jsou lepší. Pokud máte bradavky opravdu výrazné, volte silikonové.

podprsenky

 

1/ Halenka Zara  + podprsenka HMpodprsenka Lindex   2/ Top HM + podprsenka Marks and Spencernálepky na bradavkynálepky na bradavky

3/ Velmi moderní jsou průhledné krajkové a síťové  topy a halenky a co pod ně? Jedna krajka stačí. Pod takové topy patří úplně hladká podprsenka v barvě topu s výjimkou bílého topu (jak už víte).

4/ Tak konečně přišel čas na krajkovou podprsenku ideálně i s krajkovými ramínky.  Dříve byl styling u svetrů s hlubokými výstřihy problém. Dnes si můžete dovolit, aby krajka vykukovala a to dokonce i v práci, pokud nemáte opravdu puritánského šéfa nebo šéfovou.

 
 

podprsenky1

 

3/ Halenka + podprsenka HMpodprsenka Marks and Spencer

4/ Svetr HM + podprsenka HMpodprsenka Lindex

 Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *