Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Jak se dostat ze stylu starých kolejí

Život a módní styl

Celkový život nás může dostat do stylu vyjetých kolejí. Jste ve stresu, nevíte co dříve, jste příliš zaneprázdněna svými dětmi, jste nespokojená se svojí kariérou nebo vztahem, jste frustrována svojí postavou nebo zdravotními problémy. Nemáte čas a ani chuť trávit čas oblékáním a péčí o sebe. Máte pocit, že to není důležité. Problémem je, že když se nebudete věnovat sama sobě, budete se cítit hůř a hůř.

Nemyslete si, že já si tím neprošla. Proto vím o čem mluvím. Za prvé je třeba si uvědomit, že to, že se chcete dostat ze starých kolejí, děláte pro sebe. Je třeba zbavit se výmluv jako: Jsem moc tlustá, jsem příliš stará na to, abych vypadala dobře, nemám čas, nemám peníze na nákupy.
Ujišťuji vás, že nikdo není příliš starý, aby vypadal dobře. Hodně žen si myslí, že když jsou tlusté (nazývejme věci pravými jmény), nemohou vypadat dobře. Chápu, že je to problém, ale jako výmluva je to blbost. Můžete začít tím, že si stanovíte jaký máte typ postavy. A když přijdete na to, co funguje na vaši postavu a osobnost, můžete vypadat dobře bez ohledu na to jakou máte velikost. Nemáte čas? Ano, chápu vás. Manžel, děti, práce……. Nebudete jim ale užitečnější, když budete spokojená sama se sebou? Protože pouze pak se budete moci starat o ostatní. Zkuste přehodnotit své priority.

Další populární výmluva je, že nemáte peníze. Nepotřebujete nejnovější značkové oblečení a kabelky abyste vypadaly dobře. Potřebujete správný základ oblečení v šatníku, který se dá  mezi sebou dobře kombinovat. Víte kolik stojí stylista v OC Smíchov? 200,-/hodina.  Pokud si nevíte rady, určitě vám dám nějaké tipy a pomohu vám.

A nezapomeňte bude Den matek. Nebyl by takový dárkový poukaz osobního stylisty hezký dárek pro vaši maminku? Nebo kvalitní čokoláda ?

A na závěr? Když budete vypadat skvěle, bude se cítit skvěle!Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *