Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Jak nosit volány a nevypadat jak malá holka.

Jak oblékat volány a vypadat jako dáma

Volány, volány, volány – jeden z trendů roku 2017. Musím říci, že jsem si nikdy nemyslela, že mě volány tak osloví. Ale pokud je umíte nosit, je to super věc. Proč? Přitáhnete oči ostatních přesně tam kam chcete. Volánky skvěle můžete vyrovnat postavu. Máte malé poprsí? Šup s volánky na prsa. Máte postavu tipu hruška? Šup s volánky na ramena. A tak můžete s volánky čarovat do nekonečna.
Abyste nevypadaly jako malé holčičky, zkuste zkombinovat volánkovou halenku s džíny (nejlépe roztrhanými). Na druhou stranu zkuste mikinu s volány na rukávech s klasickou černou úzkou sukní nebo s rovnými černými elegantními kalhotami. Nejdříve to vyzkoušejte a uvidíte. Vypadá to super. (ne, fakt jsem se nezbláznila)

Taky jsem vyzkoušela kalhoty, které mají volánky dole na nohavicích. Pokud k nim použijete jednoduché lodičky, budete vypadat velmi elegantně. Ale vršek už volte jednoduchý. Na léto určitě vyzkoušejte šaty nebo sukni s volány. Pokud jsou volány na správném místě a nejsou přeplácané, jsou velmi lichotivé. Šetřete se šperky. Všeho moc škodí.

Já už mám ve své sbírce mikinu s volány a samozřejmě halenku s volány a jsem nadšená. Tak co, jdete do toho? Usnadním vám to a nějaké kombinace jsem vám vybrala.

volány1

 

1a/ Zara-halenka   1b/ Mohito-džíny   2a/ Zara-mikina s volány   2b/ Orsay-elegantní kalhoty   3a/ HM-svetřík se stojáčkem   3b/ Zara-sukně s volány   4a/ Pull and Bear-kardigan   4b/ HM-kalhoty s volánemSdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *