Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Jak nosit stylové pruhy

Jak nosit stylové pruhy

Stylové pruhy sluší každému a nikdy nevyjdou z módy a můžete je nosit ke všemu. Pokud jde o vzory, je klasický proužek tím nejlepším. Stylové pruhy jsou zkrátka klasické a nadčasové.

Využití stylových pruhů ke korekci postavy

Například, pokud máte krátké nohy pak mohou svisle stylové pruhované kalhoty vytvořit iluzi delších nohou. Stylové pruhované široké kalhoty jsou skvělé, protože pod ně můžete dát boty na podpatku a okamžitě vaše nohy budou vypadat delší. Pokud nechcete v létě chodit na podpatcích, obujte platformy. Jsou pohodlnější a jsou trendy. Dalším důležitým prvkem, který je třeba vzít v úvahu, je umístění pruhů. Například silný bílý vodorovný pruh přes hrudník zdůrazní vaše poprsí.

Jak nosit stylové pruhy, aby vás nerozšiřovaly?

Nezáleží na tom, zda jsou proužky vodorovné, diagonální nebo svislé, ale záleží na šíři pruhů a na mezerách mezi proužky. Čím užší jsou proužky a mezery mezi nimi, tím méně vás budou rozšiřovat. Dalším dobrým způsobem, jak dosáhnout vzhledu proužků bez efektu rozšíření, je snížit kontrast mezi barvami v proužcích. Zkuste proužky tón v tónu v jakékoliv barvě.

Diagonální stylové pruhy

Diagonální pruhy vám pomohou zamaskovat části vašeho těla, se kterými nejste příliš spokojeni.

Barevné stylové pruhy

Vyzkoušejte barvy jako jasně modrá a živá červená v kombinaci s bílou, nebo ještě lépe, pokud jste dostatečně odvážní, experimentujte s barvami v řadě odstínů. A proč nevyzkoušet proužky v barevných trendech letošního roku, že? oživte svůj outfit barevnými stylovými pruhy.

Jemné stylové pruhy

Místo celého pruhovaného svetru, trička, kalhot nebo halenky, vyzkoušejte jemnější náznaky, jako je pruhovaný rukáv nebo límec.

Pruhy jako doplněk

Nejjednodušší způsob jak nosit pruhy je na tričku. Vyzkoušejte letos pruhy i na doplňcích, či obuvi.

Míchání pruhů

Zaexperimentujte s pruhy různých šířek a barev

Klasické Bretaňské pruhy

Investujte do klasického Bretaňského pruhu. Tohle je rozhodně trend, který nikdy nevyjde z módy! Navíc jsem nikdy neviděla ženu, která by v bretoňském topu nevypadala skvěle. Najděte mi někoho, kdo nemiluje modro-bílé klasické pruhy.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *