Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Jak nosit celočerný outfit?

Skoro všichni milujeme černou. Černá je barva, která sluší téměř každému. Celočerný outfit má zeštíhlující efekt, je jednoduchý, elegantní  a s minimálním úsilím získáte maximální styl. Vypadá to, že je velmi snadné jej nosit. Ano, určitě je jednodušší než kombinace barev, ale aby nebyl nudný a levný, je třeba si dát pozor na některé věci. Pod článkem najdete pár tipů, kde koupit zajímavé černé kousky.

1/ Jakmile budete mít černou barvu u obličeje, budete vypadat starší. Dejte si také pozor, abyste nevypadala unaveně. Pro celočerný outfit je vhodnější  jemný  make up se světlou rtěnkou a přidejte trochu tvářenky s trochou lesku.

2/ Mixujte a vrstvěte textury látek. Nic nevypadá levněji  a nudněji než když jste celá v černém bavlněném oblečení. Zkuste třeba černé džíny, černou hedvábnou halenku, černý hrubě pletený svetr a černou koženou bundu.  Nebojte se přidat krajku, třásně, kožešiny, síťovinu, džínovinu.

3/ Volte zajímavé střihy – asymetrické topy, zvonové rukávy, plizované sukně………

4/ Přidejte šperky. Nejlépe vypadají ve zlaté barvě, ale klidně můžete mixovat zlatou i stříbrnou barvu.

5/ Nebojte si přidat trochu barvy na doplňcích. Barevný náhrdelník, barevný šátek nebo pásek, barevná kabelka. Výborně vypadají černé boty s barevným podpatkem.

6/ Experimentujte s trendy, šátky, čepicemi, slunečními brýlemi ……….

7/ Ukažte kousek kůže. Ohrňte kalhoty u kotníků, vyhrňte rukávy……..

A jak vy nosíte černou?

cerny-outfit1

 

cerny-outfit2

 

1/ Mohito  2/ Zara   3/ Stradivarius   4/ Mohito   5/ Zara   6/ Stradivarius   7/ Mohito

8/ Stradivarius

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *