Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Jak mít styl a cítit se lépe?

Oblečení, móda a styl

Vypadáš skvěle, cítíš se skvěle
To jak se oblékáte a jaký máte styl v podstatě navenek ukazuje, kdo jste uvnitř. Styl ovlivňuje to, jak se cítíte a proto je důležité, jak se oblékáte, abyste byly spokojeny samy se sebou. Protože pravdou je, že když dobře vypadáte, budete cítit dobře.




Rutinní styl
Cítíte se špatně? Máte pocit, že jste stará,tlustá, máte zdravotní problémy a trápí vás plno věcí? Do rutinního stylu spadnete, když máte pocit, že nemáte čas ani touhu věnovat se oblékání a pečovat o sebe. Jste příliš zaneprázdněna svými dětmi, nejste spokojena se svojí kariérou, šéf vám leze na nervy, manžel vás rozčiluje. Rozumím vám. Samozřejmě to může někdy vést k závažnějším problémům, jako je deprese, ale to je mimo tento článek. Možná máte pocit, že o sebe se starat není důležité. Problém je, že když se přestanete starat o sebe, budete vypadat hůř a cítit se ještě hůř.

Jak z toho ven?
Především je třeba si uvědomit, že chcete vypadat a cítit se lépe hlavně kvůli sobě. Zbavte se všech výmluv, kterými si zdůvodňujete, že se o sebe nestaráte (nemám na to čas, nemám peníze, už jsem stará a nezáleží na tom, jsem příliš tlustá…..). Zapomeňte na to, kolik vám je let, kolik máte vrásek a kolik vážíte. Každá žena může vypadat dobře. Opravdu každá.

Nejčastější výmluvy:
Jsem tlustá, tak nikdy nemohu vypadat dobře
Není to pravda, věřte mi! Ano, možná se vám změnila postava. Narostlo vám břicho, po pase ani památky. To ale neznamená, že nemůžete vypadat dobře. Ano, chápu, že je to výzva, abyste se svojí novou postavou skamarádila a zjistila, co vám sluší. Začněte tím, že si určíte jaký máte typ těla a pak to půjde. A když ne, tak oslovte nějakou zkušenou osobní stylistku a ta vám určitě ráda pro začátek pomůže a poradí.




Nemám na nakupování čas
Je to pouze o určení priorit. Pokud se sebou chcete něco udělat, čas si najdete. Pokud nemáte čas na sebe, protože upřednostňujete děti, práci, manžela atd. Je to špatně. Pouze když budete spokojená sama se sebou, budete se moci dobře postarat o to ostatní.

Nemám na nakupování peníze
No jo, nejsme všichni bohatí. Ale ujišťuji vás, že nemusíte utratit majlant a přitom můžete být dobře oblečené. Za prvé – stačí pár základních nadčasových kousků a za druhé – nemusíte mít oblečení z drahých butiků. Já třeba zásadně nakupuji ve výprodejích.

Závěr
Móda je často považována za povrchní. Není to pravda. Pravda je, že důležitější než móda je styl. Styl změní nejen váš pohled na samu sebe, ale změní i to, jak se na vás budou dívat ostatní. Začněte o sebe pečovat a mějte se ráda. Vykročte ze stylu starých kolejí a věřte mi budete se cítit lépe. Jsem si jistá, že čas a peníze, které do sebe investujete vám pomůže si lépe užívat života.

Tak se mějte a napište mi. Moc se těším na vaše reakce. Jste v rutinním modním stylu? Podařilo se vám z něj vystoupit? Jaký je váš hlavní problém?

Tady máte pro začátek základní outfit. Přihoďte barevnou kabelku a hned budete vypadat a cítit se lépe. A schválně se podívejte na kolik tenhle outfit přijde. Budete příjemně překvapeni!

Bílá košile VILA Placket
černé straight džíny Dorothy Perkins Ashley






Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *