Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Oblečení pro plnoštíhlé, hubeňourům vstup zakázán!!

Větší velikost oblečení

Máte větší velikost oblečení tzv. oblečení pro plnoštíhlé a nevíte, co si na jaře obléknout? Tak jste tu správně. Na titulním obrázku jsem sestavila pro vás takový všeobecný módní outfit, který bude slušet všem nehubeňourům. Módní doplňky jsem vybrala tady: Answear.cz. Faktem je, že větší oblečení je v našich obchodech hůře dostupné. Ale zkuste nakupovat i online. Obchody, které uvádím níže vám nebudou dělat problémy, když oblečení budete chtít vrátit.

A zapomeňte prosím na pár starých pravidel:

  1. Bílá barva není pro mě, budu v ní vypadat ještě tlustší. Blbost. Záleží na materiálu oblečení. Vyhněte se pouze jemným a průsvitným materiálům, které zvýrazňují nerovnosti postavy
  2. Jasné barvy a potisky. Další hovadina. Nezáleží na barvě, ale na materiálu a střihu. I v červených šatech dobrého střihu budete vypadat skvěle. Pouze u potisků si dejte pozor, aby odpovídaly poměrem k vašemu tělu. Malinké puntíky ale ani velká kola se pro vás nehodí. Ale různé asymetrické vzory určitě. Pokud se barev stále bojíte, přidejte je na módních doplňcích k oblečení.
  3. Monochromatické oblečení zeštíhluje – Ano, to je pravda. A víte proč? Protože vypadáte vyšší. Nezapomeňte ale mixovat materiály. Když budete oblečená v modrém hedvábí od hlavy až k patě, tak budete vypadat jako koule. Ale modrá hedvábná halenka, tmavě modré plátěné kalhoty – jo to je jiný kafe.
  4. Módní trendy jsou jen pro hubené. Není to pravda. Tak třeba volánky. Jasně, pokud je váš problém větší břicho a vy si dáte volán okolo pasu, tak budete vypadat jak ozdobený bonbon. Ale pokud zvolíte úzkou sukni s vyšším pasem a volán bud umístěn na boku sukně. Joj! To je ono! Svislé volánky vás prodlouží.

No, těch pravidel je více, ale chápejte, nemohu vám vyzradit všechno 🙂

 zkrácené kalhoty Dorothy Perkins
Světle růžový kabát s kapsami Dorothy PerkinsSdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *