Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Dárková čokoláda

Firemní vánoční dárek

Dárek na vánoce pro firmy

Dárek pro firmy exkluzivní čokoládaVybrat firemní vánoční dárek, který využije a potěší široká škála lidí, není nikdy snadný úkol.  Najít perfektní firemní vánoční dárek, který využije a potěší širokou škálu lidí, může být obtížné. My vám nalezení správného vánočního firemního dárku usnadníme. Není nic horšího, než věnovat čas a úsilí výběru dokonalého dárku a zjistit, že obdarovaný toto gesto neocení. Jen těžko byste našli někoho, kdo by nemiloval čokoládu.  Když darujete čokoládu, můžete prakticky zaručit, že se váš dárek bude okamžitě líbit a bude na něj vzpomínat po mnoho let. Jen sledujte úsměv, který se objeví na tváři obdarovaného, ​​když váš dárek otevře, a uvidí, že dostal čokoládu.

Čokoláda vytváří vzpomínky a tradice

Čokoláda pomáhá vytvářet vzpomínky a tradice v rodinách, přátelstvích a ve firmách. Počátky používání čokolády se datují téměř před 4000 lety na území dnešního středního Mexika. Staří Mayové pili čokoládu jako pamlsek a tradice pokračovala po celém světě, protože chuť čokolády se stala všeobecně oblíbenější. Když dáte čokoládu jako dárek, můžete si vytvořit vlastní vzpomínky. Začněte letos své vlastní tradice darováním prémiových čokolád www.coko-cokolada.cz.

Čokolády lze zakoupit v krásném dárkovém balení

Když darujete čokoládu, nemusíte kupovat balicí papír nebo dárkové tašky. Naše exkluzivní čokoláda ve stylových papírových krabičkách s vaším logem, nebo potiskem dle vašeho požadavku, je výjimečný a vkusný firemní dárek vhodný pro reprezentaci vaší společnosti, kterým potěšíte každého zaměstnance, zákazníka nebo obchodního partnera. Ať už dáváte osobní dárek jedné speciální osobě nebo zadáváte velkou firemní dárkovou objednávku, s předem zabaleným dárkem lahodnou kvalitní čokoládou prostě neuděláte chybu. 

Kvalitní čokoládová tabulkaPozvedněte vánoční firemní dárek o další úroveň

Čokoládové tabulky ve stylových papírových krabičkách navíc zabalíme do dřevěné na míru vytvořené dárkové kazety s vygravírovaným logem vaší společnosti. Dárkové kazety nabízíme ve dvou provedeních, pro jednu nebo tři tabulky čokolády.

Dejte dárku svoji pečeť

Vaše logo nemusí být jen na stylových papírových krabičkách nebo na dřevěných dárkových kazetách. Vaše logo může být přímo i na tabulkách čokolády.

Dárková čokoládaČokoláda je cenově dostupný luxus

V životě prostě není mnoho luxusu tak dostupného jako čokoláda. Bez ohledu na to, jaký je váš rozpočet na rozdávání dárků, můžete klienta potěšit prémiovou tabulkovou čokoládou. Když darujete naši řemeslně vyrobenou kvalitní čokoládu, prokážete svou náklonnost a péči o obdarovaného a ukážete mu, že jeho požitek je na prvním místě vašeho seznamu. Naše jemné čokolády jsou skutečně jedinečné a exkluzivní – nenajdete je v žádném supermarketu. 

Proč jsou naše čokoládové tabulky tak výjimečné?

Naše ručně vyráběné čokoládové tabulky jsou 100% přírodní, vyrobené z kvalitních kakaových bobů a proto jsou i zdravé. Tabulky čokolády a posypy neobsahují žádné chemikálie.

Vychutnejte si tabulky kvalitní čokolády v různých pečlivě zvolených kombinacích. Nabízíme nekonečné množství tradičních i originálních příchutí v čokoládových tabulkách (lískové oříšky, mandle, levandule, pomeranč, višně, kakaové boby, Aronie ….). Využíváme kvalitní suroviny od místních farmářů.

Spojte vaši značku se smyslným požitkem z čokolády té nejvyšší kvality a darujte vašim obchodním partnerům příležitost se na chvilku zasnít a vychutnat si kousek zasloužené odměny.

exkluzivní dárková čokoláda Čokoláda firemní dárek

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *