Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Dress code nejen do Varů.

Jedete do Varů? A co si vzít na sebe? Pečlivě se podívejte na pozvánku. Pravděpodobně tam bude napsán jeden z Dress code, které jsem uvedla níže. Tak si to hezky užijte a pokud byste potřebovali poradit, volejte nebo svůj outfit vyfoťte a pošlete a já vám odpovím.

 Dress codeMužiŽenyCo se od vás doopravdy čeká.
White tieJedině frak!Honosné dlouhé šatyŽádný smoking ani černý oblek s bílou kravatou. Pokud frak nemáte, zůstaňte doma. Dámy doplní dlouhou večerní róbu jemnými šperky a večerním psaníčkem.
Black tieJedině smoking!Dlouhé večerní šatyŽádný černý oblek ani barevné motýlky nebo kravata. Jedině smoking se speciální košilí a černým motýlkem. Ženy jsou očekávány v dlouhých večerních šatech.
Creative black tieSmoking s netradičním prvkemVečerní módní trendyPánové si klidně mohou vzít barevného motýlka nebo dát do klopy kytku a ženy mohou ukázat, že mají přehled o večerních módních trendech.
Coctail attireOblek, kravata, košileKoktejlkyMůžete jít rovnou z práce v obleku. Předpokládáme, že akce bude odpoledne, takže si ráno zkuste obléci alespoň modrý oblek. Ten černý je doufám někde hodně vzadu ve skříni. Pro ženy jsou nejvhodnější  koktejlové šaty, černé kalhoty nebo sukně s halenkou a klidně i overal. A nezapomeňte alespoň na malé podpatky.
Business (Smart) casualElegantně, ale nepřehánějte to s  formálnostíElegantní, pohodlné a neprovokativníDžíny ne. Chinos, sportovní sako nebo blazer a klidně s tričkem s límečkem doplněno třeba o mokasíny s neviditelnými ponožkami. Dámy šaty, sukně s délkou ke kolenům, kalhoty s halenkou nebo kostýmek. Klidně jděte do barev a vzorů, ale celek by měl působit elegantně.
Come as you areDejte si sprchu nebo se aspoň učešte.Trochu líčení fakt neuškodíDoražte v čem se cítíte nejlépe. Pamatujte však, že cítit se nejlépe, nerovná se vypadat nejlépe. Tepláky a legíny nechte doma.
P.B.A.BPlease Bring A Bottle. Láhev dobrého vína podmínkou.Víno z benzínky fakt ne. Určitě na víně nešetřete a kupte opravdu kvalitní.
Semi formalOblek, košile, kravata nebo motýlek. Chtělo by to pro pány pořádný oblek. Před šestou odpolední nechte černý oblek ve skříni a vezměte si klidně světlý. Dámy využijí elegantní kostýmek. Po 18:00  už přijdou pánové v černém nebo tmavě modrém obleku a dámy v koktejlkách.
Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *