Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Dámské domácí oblečení nejen pro práci z domova

Domácí dámské oblečení na home office

Jaké dámské domácí oblečení je nejlepší. Teď, když pracuji z domova, tak se s problémem oblečení na doma – co si vzít na sebe, bojuji každý den. Má přirozená lenost nahlodává mé pokušení zůstat celý den v pyžamu a županu. Máte to také tak? Obdivuji lidi, kteří si při práci z domova dokáží udržet pracovní morálku. Je to boj se věnovat dámskému domácím oblečení.

Jak bojuji s leností při práci z domova

Mému línému já se nechce obléknout, nalíčit se, ani si učesat vlasy a našeptává mi, proč by ses líčila, stejně nikam nejdeš, po klientech ani památky, vždyť na nákupy nemohou a domů na šatník ke klientům taky nemůžeš. Co vám budu povídat, depka jak prase. Jsem přesvědčená, že s takovou depkou bojuje plno z vás. A to já nemám doma děti se kterými bych se musela ještě učit. Jediné co mi zachrání je, že jsem zvyklá se sprchovat ráno a po osprchování si vzít zase pyžamo? No, to zase ne! Jsem si vědoma toho, že v pyžamu by má produktivita práce byla na bodu nula.

Takže sprcha a kafe (ano i cigareta) je má první záchrana. Pak se donutím alespoň lehce se nalíčit. Nechci se vylekat, kdykoliv jdu doma okolo zrcadla. Důležité je pro mě nalíčit si obočí, zakrýt korektorem kruhy pod očima a trochu řasenky. Divy se mnou udělá parfém. Hned se cítím lépe.Rychlé líčení na doma

Jaké dámské domácí oblečení vybrat?

Osobně od domácího oblečení očekávám komfort a pohodlnost. Dávám přednost bavlněným materiálům. Mám raději kalhoty než šaty a sukni, takže většinou si vybírám různé typy kalhot, které jsou volnější nebo rozšířené legíny.  Protože trávím nejvíce času u počítače tak nechci, aby mě kalhoty tlačily. 

Dámské domácí kalhoty

Protože si mi stává, že mívám často video konzultace s klienty, tak si na horní části oblečení dávám víc záležet. Vím, že mi sluší mnohem více límeček nebo výstřih do „V“ než kulatý výstřih, takže trička, halenku, košili vybírám podle výstřihu. Pokud mi je chladno, hodím přes sebe kardigan kardiganu z úpletu nebo teplákoviny.

Dámská trička, halenky, košileDámské kardigany

Dámský kardigan Trendyol Knitwear

Pokud se účastníte jako já videohovorů, je dobrou volbou přidat do svého outfitu šátek nebo náhrdelník. Klidně tyto doplňky použijte i přes jednoduché bílé tričkoDoplňky

A co na nohy? Pokud chodíte doma naboso, kupte si kašmírové ponožky. Už nikdy nebudete chtít zabalit nohy do ničeho jiného. Máte problémy s klenbou nebo vás bolí záda? Určitě si vyberte zdravotní domácí obuv. Měkoučké chlupaté pantoflíčky také nejsou k zahození.

Tak se opatrujte a věřím, že už brzy spolu vyrazíme na nákupy. Samozřejmě jsem vám k dispozici také online například na organizaci šatníku nebo vytvoření základů šatníku pro vaši postavu. To online určitě zvládneme.Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *