Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Christmas party je tady a co na sebe?

Vánoční přípravy jsou v plném proudu a vás čeká určitě nějaká Christmas party. Utratili jste spoustu peněz za dárky a vaše konto krvácí? No jo, ale  jak to udělat, když chcete na vánoční párty vypadat skvěle. Přece neutratíte plno peněz za šaty na jednu událost. Existuje několik modelů, které využijete i jinak než jenom na Christmas party:

1/ Vyberte si koktejlové šaty v jakékoliv barvě, která vám sluší.  Nejlepší délka je ke kolenům. Nic nezkazíte červenou nebo černou.  V letošním roce je také velice in kobaltová modrá a všechno co se leskne a třpytí.  Velmi  módní je také krajka. S použitím doplňků  je možné takovéto šaty různě měnit.

Hlavně nezabijte krásné šaty  tělovými silonkami.  Víte, že ve světě se přestaly nosit už v roce 1995? Volte černé punčochy nebo  punčochy tón v tónu barvě šatů.

2/ Cítíte-li se pohodlněji v kalhotách, pěkné černé kalhoty doplňte místo bílé košile (kterou nosíte do práce) krásným lesklým topem.  Černé kalhoty fungují dobře s většinou barevných kombinací.

3/ Chybu neuděláte a pozornost upoutáte také v overalu.  Čím jednodušší tím lepší. Nebojte se, že Vám nebude slušet. Prodlouží vaši postavu a pásek vytvoří úzký pas. Osobně považuju overal za nejjednodušší součást šatníku. Stačí se jen zamyslet nad doplňky a jste připravená k odchodu. Dá se nosit s lodičkami a krátkým sáčkem, nebo s džínovou/koženou bundou a kotníčkovými botami. Takže overal využijete jak na formální párty tak i na méně formální párty.

Pokud je váš outfit jednoduchý, nechte vyniknout doplňky a věřte mi, že to bude fungovat. Nechte doma pro tentokrát Vaši velkou kabelu a do ruky si vezměte lesklé flitrované psaníčko. Zvolte speciální náhrdelník nebo úchvatné náušnice, a budete  vypadat skvěle.  Vánoční večírek je ten správný čas, aby jste vaše drahé šperky provětrala. Vytáhněte z vaší skříně tučný náhrdelník. Teď je na něj ta správná doba.

1/ Mango  2/ Mohito  3/ Mohito

 

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *