Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Cena outfitu na konferenci

Včera jsem měla klientku, která  měla přednášet na konferenci a potřebovala nějaký outfit, který by se hodil. Musím tedy říci, že tentokrát to nebyla žádná práce. Přišla mladá paní cca 30 let, vysoká asi 165 cm a štíhlounká jak proutek. Takže to byla fakt spíš zábava. Cokoliv jsem na ní navlékla, ve všem vypadala skvěle. No, co vám budu povídat a ještě ke všemu byla chytrá – vražedná kombinace. Chtěly jsme, aby jí to slušelo, ale aby působila velmi profesionálně. takže jsme nakonec vybraly tento outfit. Líbí se vám? Co vy byste si představovaly, že si na takovou konferenci, kde budete přednášet, vzaly na sebe? A tentokrát vám neřeknu kolik to všechno stálo, ale tipněte si. Schválně, kdo se trefí. Těším se na vaše tipy. Nakupovaly jsme v OC Smíchov. Boty jsou kožené, kabelka není kožená.  Kdo bude nejblíže, má u mě hodinu nakupování nebo nalíčení zdarma. Tak do toho.

Sdílejte

5 comments

 1. Tipují že celý outfit byl za 3.800 Kč ale klidně by to mohlo být ještě o něco míň pokud by jste některý z kousků našli ve slevě.

   1. Uvědomila jsem si hned jak jsem to odeslala, že jsem uvedla částku bez bot. Tu jsem si napsala bokem v několika verzích a pak jsem jí nepřipočítala. Ovšem i když žijí a vydělávám částečně v cizině, tak tolik bych za tyto boty nezaplatila. Vím jak jsou kvalitní boty důležité a taky že Češi boty často podceňují. Blíží se nám letní dovolené, možná by jste nám mohla paní Renátko poradit, jak se zabalit. Sama teď řeším co sebou. Jedu na 1,5 měsíce do ČR a poté co přiletí i manžel budeme 3 dny v lázních, (a co tam, tak to si vůbec nevím rady, doba lázeňských šviháků snad skončila) 4 dny ve slovenských horách, 3 dny ve Vídni a zbytek relax a různé aktivity s přáteli a dětmi. No a k tomu ještě možná komplikace, že odjíždím z veder.
    Jolana

    1. No, to máte opravdu oříšek. Ale dobrý nápad a připravím nějaký článek „Jak zabalit“. Třeba Vám to pomůže.
     Renata

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *