Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Část 2-plavky pro postavu jablko

Myslíte si, že máte postavu jablko? Pak jste silnější  ve střední části vaší postavy, máte širší ramena než boky, pravděpodobně máte krásné nohy a když si vezmete tu správnou podprsenku, budete mít hezký výstřih.

Cílem je pokud možno skrýt bříško. Na trhu jsou plavky tzv. tankini. Ty byly vyrobeny pro vás. Dokážou zázraky. Dejte si však pozor, ať mají vyztužené košíčky. Jinak vám splácnou prsa a ta budou v jedné rovině s bříškem a to nechceme. A pokud máte velká prsa zvolte širší ramínka u vrchního dílu. Řasení na přední části dokáže zázraky. Pokud jste nejsilnější v dolní části břicha, vyberte kalhotky s vyšším pasem. Jednodílné plavky vypadají nejlépe s véčkovým výstřihem a zavinovacím efektem. Hrajte si se vzory. Ty by měly být na spodní části plavek  (protože máte malý zadek) a u výstřihu. Vaše obchody jsou Debenhams a Marks and Spencer. Zde najdete i větší velikosti.

Čeho se vyvarovat? Zapomeňte na vzory na břiše a pokud dáte přednost plavkám tipu tankini, ať je vrchní díl dostatečně dlouhý.

1/ Marks and Spencer   2/ Debenhams   3/ Debenhams

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *