Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

Jak mít krásné bílé zuby i bez lékaře

Bezpečné a efektivní LED bělení zubů

Rádi se usmíváte a uvědomujete si, že krásný úsměv je důležitý? S úsměvem jde všechno líp a pokud máte sněhobílé a zdravé zuby, platí to dvojnásob. Jak ale získat bílé zuby, aniž bychom museli kupovat drahé gely, které ničí sklovinu a mají pouze krátkodobý účinek či chodit k lékaři na často bolestivé čistění? Třeba s LED sadou na bělení zubů.

Jak taková LED sada na vybělení zubů funguje?

LED lampa je naprosto bezúdržbová a bělení zubů doma s ní zvládne i úplný začátečník. Efektivně odstraníte nežádoucí skvrny od kofeinu, vína i jiné a to vše z pohodlí domova, nemusíte nikam chodit. Z lampy vychází studené světlo o vlnové délce až 530 mn, díky čemuž bělení nezvyšuje citlivost zubů. Napájení je řešeno 1x CR2025 baterií.

Za jak dlouho uvidím výsledek?

Už po prvním použití jsou zuby bělejší a čistší. Po jednom měsíci máte zuby bělejší až o 8 odstínů a všechny skvrny a nečistoty zmizí.

Jaké jsou výhody LED sady oproti gelovému bělení?

Díky silnému LED bělícímu efektu ničí lampa na povrchu zubů veškeré bakterie a tím je chrání před kazem. Čisté zuby jsou zdravé zuby. Bělení nemá žádné vedlejší účinky, žádné kontraindikace a je tedy naprosto bezpečné. Gel neobsahuje fluor.

Kde je možné LED sadu na bělení zubů objednat?

V ČR Teeth Whitening Kit nabízí třeba web www.vybelime.cz, kde stačí vyplnit objednávkový formulář, do 10 dnů obdržíte balíček, který zaplatíte až po převzetí. Pak už můžete všechny oslňovat svým nádherným úsměvem.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *