Osobní módní stylista

Blog módního osobního stylisty

13 triků a vychytávek na plnější rty

Jak mít plné rty, triky na líčení

Máte úzké rty a chtěly byste, aby vypadaly rty plnější? Nemusíte hned běžet na plastiku. Stačí pár vychytávek v líčení rtů a je to.Tady jsou. A kdyby vám něco nebylo jasné, klidně pište nebo volejte osobnímu stylistovy v Praze. Klidně vám to ukáži i v praxi.

1/ Hydratace – nejlepší hydratací je obyčejná vazelína. Než půjdete spát vetřete ji do rtů. Pokud jste zapomněly, nechte hydrataci působit 5 min. a pak přistupte k peelingu

2/ Peeling – vytvořte si vlastní peeling z hnědého cukru a kokosového oleje (nebo medu) a použijte kartáček na zuby

3/ Korektorem ve stejné barvě jako je make up přetřete rty tak, že skoro splynou s vaším obličejem

4/ Dejte trochu lesklého pudru nad střední část horního rtu

5/ Obtáhněte rty po vnější hraně tužkou, která je o jeden odstín tmavší než jsou vaše rty. Začněte od středu horního rtu (tzv. Amorův šíp)

6/ Vyplňte rty stejnou tužkou

7/ Rtěnka – používejte matné a saténové rtěnky ve světlých odstínech. (růžové, nude, zářivě červené) Vypadají přirozeněji.
8/ Pracujte se dvěma odstíny. Tmavším odstínem vyplňte celé rty a světlejší odstín použijte  doprostřed rtů. Nesmí být vidět přechod. (zkuste i použít bílou tužku do středu rtů)

9/ Nejlepším způsobem jak aplikovat rtěnku je štětečkem na rty

10/ Vyplňte lehce i vnitřní stranu rtů. Aby se vám pak rtěnka neotiskla na zuby, požijte jednoduchý trik. Vložte si prst do středu úst a protáhněte jej skrz rty.

11/ Lesk dejte pouze doprostřed rtů

12/ Štětečkem namočeným v korektoru opravte linii rtů, kde jste to trochu pokazily

13/ Papírový kapesníček přiložte na rty a přes něj rty bezbarvým pudrem přepudrujte – zabráníte tím rozmazání rtěnkySdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *